Vinařství Kovacs je malé rodinné vinařství se sídlem v obci Novosedly na Moravě. V krásných degustačních prostorách vinařství a ve vinicích najdete vhodné prostory pro váš svatební obřad a následnou oslavu. 

Vinařství má k dispozici tradiční moravský sklípek , ve kterém hosté poznají příjemné a stylové posezení s kapacitou cca 50 osob. Pro vaši svatební oslavu personál zajistí svatební menu, pomůže s výběrem vína z vlastního vinařství i možností přípravy vína jako dárků hostů. 

Chcete-li prožít pravou moravskou svatbu, neváhejte si do sklípku objednat cimbálovou muziku.

Možnost oslavy pro dalších cca 50 osob je také ve sklepní vinárně, na kterou je napojena ještě jedna samostatná místnost s krbem. Chcete-li svoji svatbu mít jako zahradní slavnost, personál vám ji rád uspořádá a vytvoří podmínky přímo dle vašich představ. Kulinářské pokrmy, domácí krajové pokrmy a speciality vás budou provázet celou oslavou.

Kontakt:

Vinařství Kovacs s. r. o.

Novosedly č. ev. 5

Novosedly

tel. +420 519 521 200

 

Plánujete-li pro hosty i ubytování, můžete využít penzion Kovacs.Nachází se v klidném a příjemném prostředí vinic a vinných sklepů na okraji vinařské obce Novosedly v Mikulovské vinařské oblasti a je pouhých 150 m od Vinařství Kovacs. Ubytovací kapacita objektu je 50 lůžek, s přistýlkami max. 60 lůžek. Penzion nabízí 10 dvoulůžkových a 10 třílůžkových pokojů s možností přistýlky. V areálu je k využití i rekreační bazén a posezení s možností grilování.

Kontakt:

Penzion Kovács s.r.o.
Novosedly 410
691 82 Novosedly na Moravě

telefon: +420 539 029 300

mobilní telefony:

Ing. Petr Kovács: +420 734 318 010 (rezervace)

 

 Zdroj:

https://www.vinarstvi-kovacs.cz/

http://www.kovacs.cz/