Hotel Tanzberg se nachází v historickém domě bývalého židovského rabinátu. Dominantou města Mikulova je Svatý kopeček, v 17.století  "Tanzberg" odtud i název hotelu.

Boutigue hotel Tanzberg je v současnosti moderní hotel s celoročním provozem umístěný v krásném prostředí centra Mikulov a s restaurací šéfkuchaře Marcela Ihnačáka. Hotelový personál je vždy připravený váš svatební den zorganizovat včetně obřadu. Svatebčané jsou sezdáváni v krásné obřadní místnosti Galerie Závodný, která je jen kousek od hotelu Tanzberg.

Slavnostní svatební menu vám sestaví přímo šéfkuchař pro vás na míru a na svatební stůl vám rádo doporučí vlastní vína Vinařství Tanzberg s oceněním Vinař roku 2015 nebo si můžete vybrat ze široké nabídky jiných moravských vinařství jako je Mikrosvín, Kadrnka, Volařík, Kern ... Pro vaši hostinu můžete využít salonek, restauraci nebo vinný sklep.

Hotelová restaurace nabízí 45 míst k sezení a hosté mohou v horkých letních dnech využít také venkovní bylinkové zahrádky s 25 místy k sezení. Hotelový salonek má k dispozici 30 míst.

Hotelová kuchyně nabízí také kompletní cateringové služby.

Pro vaši svatební oslavu je vhodný také vinný sklep hotelu Boutique Tanzberg se 40 místy. Naplánujete -li pro hosty i řízenou degustaci ve sklípku, ochutnáte vinné skvosty nejen vinařství Tanzberg a strávíte příjemný čas ve starobylém sklepení s oddělenými místnostmi propojené oboustranným krbem a cihlovou klenbou. Z vinárny lze sestoupit k cenné středověké vodní nádrži, která zřejmě sloužila jako židovská rituální lázeň mikva.

Boutigue hotel Tanzberg patří mezi vyhlášené svatební hotely. Pro vás i vaše hosty má připraveno 17 komfortních pokojů s vlastním sociálním zařízením, LCD televizí a wifi připojením.

Hotel disponuje vlastním uzavřeným parkovištěm.

Kontakt:

Boutigue hotel Tanzberg

Husova 8

Mikulov

tel: + 420 519 510 692 rezervace

zdroj: http://www.hotel-tanzberg.cz/