Hotel Marcinčák je rodinný hotel, kde se snoubí víno s jídlem a levandulí. Nachází se v jižní části starobylého vinařského města Mikulov, 10 minut chůze od centra města. Nabízí svým hostům nejen komfortní ubytování ve 14 dvoulůžkových pokojích a 13 rodinných pokojích ale především je hotel levandulovým rájem pro vaši svatební oslavu.

Vaše svatba bude nejen krásným zážitkem, ale svěříte-li se do péče personálu hotelu ,bude tento den složený ze spousty potřeb, které za Vás Hotel Marcinčák*** zařídí, také dnem, na který budete po letech vzpomínat.

Při příjezdu vás může doprovázet hudba nebo můžete kráčet po lístcích růží. Před vstupem do restaurace vám personál popřeje mnoho štěstí do společného života, připije na vaše zdraví, tradičně rozbije talíř a uvede vás ke slavnostní tabuli. Ta bude doplněna květinovou výzdobou, jmenovkami dle zasedacího pořádku a pak se již můžete věnovat společnému obědu.

Hotelová restaurace je vyhlášena kvalitním jídlem a vínem a své hosty přivítá domácí kuchyní. V restauraci je celkem 157 míst. Příjemné posezení je také v restauraci v zahradě,pro děti s dětským koutkem. V létě je tato restaurace celá otevřena do rozsáhlé zahrady, která je provoněna levandulí. Šéfkuchař vám připraví vaše svatební menu z čerstvých surovin a bylinek, které si sami pěstují v hotelové zahradě.

Pro vás i vaše hosty je možné připravit i program dle vašich požadavků a přání. Prohlídku vinařství Víno Marcinčák, exkurzi v BIO vinicích, řízenou degustaci či večerní posezení ve vinném sklepě.

Rodinný hotel Marcinčák*** vám poskytne komfortní ubytování ve 27 pokojích. Pokoje jsou ve dvou podlažích. Každý pokoj je originální. V jednom pokoji najdete interiéry v bílém provedení s doplňky s levandulí, druhý pokoj je vybaven v barvě čokolády. V prvním podlaží jsou dvoulůžkové pokoje s oddělenými lůžky a rodinné pokoje, v druhém podlaží dvoulůžkové pokoje s manželskými lůžky a rodinné pokoje. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou, TV, telefonem, pracovním stolem a internetem. Hotelová recepce je Vám k dispozici 24 hod. denně. Hotel má k dispozici hotelové parkoviště.

Kontakt:

Hotel Marcinčák***
Travel Wine spol. s r.o.
K Vápence 69
692 01 Mikulov

Recepce: +420 519 512 700
Fax: +420 519 512 708

Zdroj:http://www.hotelmarcincak.cz/