Hotel Zámeček se nachází na periferii romantického historického městečka Mikulov na jihu Moravy. Je situován přímo na trase Brno –Vídeň. Hotel vám poskytne nejen kvalitní ubytování, vynikající speciality hotelové restaurace, rozptýlení v moravském vinném sklípku, ale především vám nabízí ideální místo pro vaši svatební oslavu.

Pro její pořádání můžete využít několik vhodných prostor jak například venkovní (zahradní restaurace, country bar) tak i vnitřní (restaurace, moravský vinný sklípek, vinárna, lovecký salónek - 70 osob) prostory hotelu. 

Jedním z nejdůležitějších bodů svatebního dne je svatební hostina. Ta by měla být velmi dobře zorganizovaná a naplánovaná. Hotelový personál je připraven vám s jejím programem pomoci tak, aby se pro vás i vaše hosty stala jedinečným kulinářským i osobním zážitkem. Plánujete -li typicky moravskou svatbu, není problém zařídit pro vás i typické svatební zvyky jižní Moravy nebo cimbál.

Mezi další svatební služby kterých můžete využít patří zabezpečení svatebního fotografa, svatební výzdoby, svatebních květin, jmenovek, meníček, svatebního cukroví, svatebního dortu, hudby ať již živé nebo reprodukované. 

Restaurace s kapacitou 36 míst je propojena s loveckým salónkem o kapacitě 74 míst. Kuchaři vám připraví kulinářské speciality především české a moravské, ale i zahraniční kuchyně. Víno na váš svatební stůl si můžete vybrat z hotelové vinotéky se širokým výběrem kvalitních moravských vín.

Pro váš den je vhodný i Moravský sklípek s kapacitou 80 - 100 osob, který je postaven v areálu hotelu (10 m za hotelem) včetně rotundy a archivních kójí. Celá stavba vinného sklepa je zdobena překládanou královskou klenbou o celkové délce 70 metrů včetně křížových vazeb. Při výstupu ze sklepa je pro Vás připraveno venkovní posezení s nádherným výhledem na pohádkové panorama Mikulova, kterému dominují Sv. Kopeček, mikulovský zámek a vápencové vrcholky Pálavy. Naplánujete-li pro svoje hosty ve sklípku i řízenou degustaci, můžete spolu s nimi ochutnat vinné skvosty z archivních kójí.

K lahodnému vínu patří i krajové speciality, uzené přímo z udírny, kotlíková moravská zabíjačka, pražené mandle, moravské koláčky a další chuťovky. Kompletní seznam nabídky pokrmů vám bude zaslán e-mailem .Využijte nabídky sestavení kalkulace pro váš svatební den dle vašich představ.

V letních měsících může být vaše oslava spojena s posezením ve venkovních prostorách hotelu Zámeček na terasae s pergolou. Grilování či rožnění a živá hudba bude třešničkou vašeho dne.

Budete-li chtít hosty ubytovat, má hotel Zámeček k dispozici 57 pokojů různých kategorií se 184 lůžky. Samozřejmostí je wifi připojení v celém areálu a možnost parkování s kamerovým systémem.

Pro nezávaznou nabídku neváhejte kontaktovat:

Vedoucí hotelového provozu:

Martina Koberová

Michal Hubáček

Tel.: +420 725 806 991

Kontakt:

HOTEL ZÁMEČEK MIKULOV

K Vápence 6

692 01 Mikulov

Tel.: +420 519 512 855

Fax: +420 519 512 856

Zdroj:

http://www.zamecekmikulov.cz/