Hotel Salety se nachází v těsné blízkosti městského muzea a zámku Valtice, který tvoří významnou součást Lednicko-valtického areálu zapsaného na seznam UNESCO již v roce 1996. Nově rekonstruovaná budova hotelu nabízí atraktivní ubytování v historickém centru města s poutavým výhledem na zámek a vzhledem k výhodné poloze a vybavení je ideálním místem pro váš svatební den.

Připravena je pro vás vybavená restaurace s možností venkovního posezení v historickém podloubí, nebo zahrádka se 40 místy s poutavým výhledem na hlavní průčelí valtického zámku.Prostory stylového interiéru s klenbovým stropem z 18. století nabízí 60 míst.

Hotel Salety je připraven pro váš svatební stůl nabídnout menu jak z regionální kuchyně tak i světové. Variace svatebního menu můžete shlédnout na http://www.hotelsalety.cz/cz/svatby.

K dispozici pro váš den je také vinný sklípek, který profesionální degustací zpestří vaši jedinečnou oslavu. 

Hotel Salety nabízí i ubytování , a to v sedmi pokojích typu standard, pěti pokojích exclusive s výhledem na zámek, jednom bezbariérovém pokoji a třech velkoryseji řešených apartmá. Všechny hotelové pokoje jsou vybaveny na úrovni ****. Jejich samozřejmou součástí je TV se satelitními programy, Wi-fi připojení k internetu, lednička a pohodlná koupelna s fénem. Součástí ceny za ubytování je snídaně podávaná v hotelové restauraci, parkování přímo před hotelem a bezplatné připojení k internetu.

Kontakt:

Hotel Salety

Zámecká 239, Valtice 691 42 Czech republic

Telefon: +420 518 329 090

Zdroj: