Vážení svatebčané,

na této stránce vám představíme obřadní místa, která nabízí městský úřad Valtice a podmínky pro konání svatebního obřadu.

Úřadem určené místo pro konání svatebního obřadu je obřadní síň valtické radnice. Každou druhou sobotu v měsíci je svatební obřad bez smluvního poplatku. V kteroukoliv jinou sobotu v obřadní síni je smluvní poplatek za obřad 2 000,- Kč. 1. a 3. sobotu v měsíci je možnost oddávání v zámecké kapli a na zámečku Rendez-vous – smluvní poplatek za obřad je 3 000,- Kč. Kolonáda Reistna, zámecký park či jiné vhodné místo zvolené snoubenci a schválené správním úřadem (termín není stanoven) – smluvní poplatek je 7 500,- Kč.

Obřadní místa pro vaši svatbu:

Zámecká kaple -     kapacita 80 míst, pronájem neděle-pátek Kč 5 000,- , sobota - Kč 8 000,-

Španělská konírna - kapacita 80 - 150 míst, pronájem Kč 15 000,-.

Mezi další možnosti patří Zimní jízdárna, Zámecký park - park za zámkem, francouzská zahrada, anglický park, park u zámečku Belveder, Zámecké terasy, Dvůr.

Na vaše dotazy ohledně pronájmu odpoví:

  • Mgr. Zbyněk Šolc

  •  778 483 815

Kontaktní osoby pro vaši svatbu ve Valticích:

Tel.: +420 519 301 404
 p. Emilie Ševčíková
 p. Jana Wimmerová

Pro objednávky termínu kontaktujte valtickou radnici nejlépe první týden v lednu v daném roce, neboť termíny se vždy rychle plní vzhledem k oblíbenosti lokality.

Budete-li mít hostinu v hotelu Besední dům ve Valticích, jste z větší dálky, máte problémy s návštěvou úřadu a nechcete si platit drahou agenturu, obraťte se na provozní hotelu.Ráda vám s organizací pomůže a poradí jak vše zorganizovat včetně ostatních služeb.

V případě zájmu kontaktujte prosím :

provozní hotelu Ing. Snovickou +420 776 62 95 33

jednatele společnosti p.Ročárka +420 608 82 8297

S Vaší událostí Vám budou po celou dobu od plánování až po realizaci nápomocni. Nabídku si můžete vyžádat i emailem , návrh Vám  zcela bezplatně a nezávazně zpracují.

Chcete- li zvolit romantické místo pro váš obřad , doporučujeme kolonádu Reistna