Milí budoucí novomanželé,

tým hotelu Besední dům se již několik let specializuje na společenské akce a zejména na svatby. Mohou Vám tak přichystat svatbu "na rozkvetlé louce" nebo v prostorách hotelu vždy k Vaší maximální spokojenosti. Jelikož ví jak je náročné tento významný den zorganizovat, nabízí Vám převzetí veškerých starostí od matriky přes menu, květinovou výzdobu, kosmetičku či kadeřnici až po hudbu, dárky pro svatebčany či rozvoz hostů. Kapacitně jsou schopni zorganizovat dokonalou svatbu do 35 osob u slavnostní tabule a do 50 osob celkem, v případě větší svatby Vám mohou doporučit vhodné prostory . Chcete-li prožít nezapomenutelný svatební den, zeptejte se provozní hotelu paní ing.Snovické co pro Váš nezapomenutelný den mohou učinit.

Své „Ano“ můžete říct pod širým nebem, na zámku, v zámecké kapli či na Reistně - Kolonádě. Zajistit Vám mohou dopravu veteránem či kočárem s koňmi, dokonalého iluzionistu, hudbu od DJ přes cimbál, swingovou skupinu či jazzové těleso až po vlastního pianistu k poslechu jemných tónů piana. K hojně využívanému večernímu překvapení hostů patří ohňostroj na zakázku, jenž po schválení úřadu města Valtice Vám jej mohou také přichystat. Povolení vydává starosta MěÚ Valtice a pak můžete nechat vše na provozní a majiteli hotelu.

Zkušenostmi prověření dodavatelé služeb - kadeřnice, floristé, kosmetička, fotograf či kameraman, cukráři (pro případ, že by hoteloví cukráři nestačili Vašim požadavkům) a samozřejmě  domácí kuchyně, která je plně otevřená Vašim představám tak, aby Vaši hosté byli 100% spokojeni.

Přejete si dokonalou svatbu a nechcete se o nic starat? Zavolejte hotel Besední dům a personál  se o vše postará . Rádi Vám též připraví nezávaznou poptávku či poskytnou informace k průběhu organizovaných svateb na tel.: +420 776 62 95 33 provozní paní ing.Snovická . Zastavit se můžete také osobně /po předchozí telefonické domluvě/ a probrat vše s provozní hotelu u výborné kávy nebo pošlete poptávku e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..